Adriatica


Сортувати:

Швейцарські годинники являються одним з найкращих годинників у світі, які славляться своєю точністю, довговічністю та елегантністю.

Годинники “Adriatica” починають своє існування в далекому 1852 році та стають відомими у всьому світі як один з виробників унікальних високоякісних годинників за доступними цінами. До сьогоднішнього дня годинники “Adriatica” збираються всередині швейцарської годинникової промисловості, отримуючи досвід та якість від більш коштовних побратимів годинникової справи.

Популярність бренду

Відомий бренд “Adriatica” який є популярним в багатьох країнах світу, таких як: Великобританія, США, Німеччина, Ірландія, Португалія, Угорщина, Єгипет і багато інших. Скло сапфірове, мінеральне та мінеральне з алмазним гравіюванням встановлюється в чоловічих та жіночих годинників Adriatica. Таке скло вкрай міцне і зносостійке, тому дозволяють витримувати досить великі навантаження на нього.

Фізичні якості годинників

Механізми всіх годинників “Адріатика” - виключно швейцарські механізми ETA, Ronda, Technotime, Soprod, що ще раз підтверджує їх високу якість і точність. Матеріали корпусу також високоякісні. Годинники даної марки випускаються в позолочених, титанових, золотих, а також сталевих корпусах.

Дизайн годинників “Adriatica” дозволяє підібрати годинник на будь-який смак. Серед модельного ряду годинників “Adriatica” ви знайдете не тільки класичні, але і безліч спортивних моделей, з ультратонкими корпусами.