Anne Klein


Сортувати:

часы anne klein

Anne Klein годинники високої якості від надійного американського бренду. Дане ім'я асоціюється з багатьма іншими видами продуктів, проте у нас саме годинники, вони максимально якісні та надійні та коштують зовсім не дорого як для всесвітньо відомого бренду.

Історія бренду Anne Klein

Дизайнер і засновниця одного з найвідоміших американських брендів Anne Klein, Ханна Голофскі, народилася в Нью-Йорку в 1923 році. У 1937 р вона вступила в Нью-Йоркську школу дизайну, де вивчала моду. Застосування своїм знанням Анна Кляйн знайшла в 1948 році, коли разом зі своїм чоловіком Беном Кляйном створила першу компанію Junior Sophisticates, орієнтовану на молодіжну моду. Саме такі яскраві аксесуари представленні на сайті нашого інтернет-магазину. Якщо ж хочете купити годинники Anne Klein офлайн, то пропонуємо завітати у наш магазин, що у Львові на вулиці Куліша.

Але до 60-м Анну Кляйн все більше і більше почав цікавити спортивний стиль в елегантному дамському одязі, бажання поєднати практичність, повсякденність і шик. І в 1968 році в Нью-Йорку з'явилася студія Anne Klein. Бренд відразу стає дуже популярним і виграє велику кількість престижних нагород і премій, а Анна Кляйн стає одним з п'яти американських дизайнерів, які отримали можливість представити свої колекції в паризькому Версалі в якій були та жіночі наручні годинники.

Що окрім годинників?

Anne Klein стала "alma mater" для американської моди, як Dior для французької. У 60-70 роки в студії Анни Кляйн в Нью-Йорку представили свої перші колекції дизайнери-початківці Кельвін Кляйн, Донна Каран та Ральф Лорен. Саме Анна Кляйн розгледіла талановитих молодих модельєрів, які з роботи в її компанії почали своє сходження до вершин фешн-індустрії.

Зараз Бренд Anne Klein представлений більш, ніж в 5 000 магазинах по світу, виробляє колекції одягу pret-a-porter, аксесуари, ювелірні прикраси, годинник, і входить в десятку найпопулярніших в Америці. Кварцеві механізми, та якісні матеріали у конструюванні корпусу допомогли створити такий ефект.

З повагою, інтернет-магазин годинників Lux-time.