Ремінці | Браслети


Сортувати:

Шкіряний ремінець

Ми пропонуємо величезний асортимент ремінців для наручних годин зі шкіри різних конструкцій та стилів від відомих європейських виробників та постачальників. Наш асортимент продукції варіюється від якісних ремінців для годинників за справедливими цінами, до фірмових ремінців оригінальних годинників преміум якості, а також у переліку ремішки до годинників ручної роботи.

Металеві браслети

Ми також пропонуємо широкий асортимент у якому можна підібрати металеві браслети для годинників у Львові (з нержавіючої сталі, титану тощо) серед стилів — від класичного до повсякденного, включаючи ремінці з покриттям PVD (чорний, золотий тощо) та сітчасті стрічкові годинники.

Синтетичні ремінці

Крім того, ми пропонуємо привабливий асортимент ремінців, виготовлених із ряду синтетичних матеріалів, таких як силікон, Lorica, каучук, текстиль та інше. Також ми маємо на складі ремінці для високого фізичного навантаження у стилі мілітарі чи НАТО, а ще групи ремінці для спортивних годинників із застібками в стилі дайвер.

Спеціальні пропозиції

Шукаєте спеціальний ремінець для наручного годинника? У нашому магазині ви можете знайти ремінець для годинника із нерегульованою шириною наконечників, спеціальних розмірів (наприклад, XL extra short, extra wide), ремінці для фіксованих планок суцільлі ремінці годинника, ремінці манжети зі шкіряними накладками, спеціалізовані конструкції та багато інших спеціалізованих ремінців. Також ми маємо на складі гіпоалергенні ремішки для людей, котрі мають чутливу шкіру.

Ремінці для наступних торгових марок

Пропонуємо широкий асортимент оригінальних шкіряних ремінців та ремінці для годинників реплік, що підходять для обраних марок годинників (наприклад ADRIATICA, ANNE KLEIN, CASIO, CERTINA, DANIEL KLEIN, FUJITIME, GUARDO, JACQUE LEMANS, JIBO, JORDAN KERR, KLEYNOD тощо). Якщо ваш годинник має стандартне кріплення, то оригінальний шкіряний ремінець до годинника не знадобиться. Натомість ви можете вибрати стандартний ремінь для годинника саме у тому стилі, який вам подобається, з нашого повного асортименту.

У нашому магазині ви знайдете вибраний асортимент ремінців для годин, виготовлених зі шкіри, що має рослинне дублення, техніка натурального надавання кольору.

Екологічні ремінці для чутливої ​​шкіри

Рослинна дублена шкіра, в залежності від виробника, виготовляється з використанням традиційних або сучасних та інноваційних технологій виробництва. Більшість матеріалів, які використовуються для придання шкірі кольору, є натуральними.

Ремінці для годин, виготовлені з гіпоалергенного виду шкіри, підходять тим, хто має чутливу шкіру, і їх можна рекомендувати тим, хто бажає більш екологічного продукту.

Зараз ми збільшили наш великий асортимент ремінців для годин із пружинними ремінцями EASY-CLICK, що швидко змінюються, у різних конструкціях та стилях.

Заміна ремінця

Ремені годинника Meyhofer EASY-CLICK оснащені спеціальними інтегрованими пружинними планками (також відомими як Easy Change, Quick Release або Quick Pins). Ці спеціальні пружинні планки дозволяють просте зняття та встановлення ремінця у годинниках, щоб ви могли обміняти ремінці годинника без використання будь-яких інструментів.