У далекому  1888-му році засновником  бренду  Certinaстав талановитий майстер та з цього часу не припиняється виробництво брендових годинників. Назва походить  від латинського «certus», що в перекладі означає - надійність. Бренд годинників “Certina” має більш як вікову історію, незважаючи на війни, на кризу механічних годинників, та коли коли ринок наповняється кварцовими годинниками.

            Протягом всієї історії бренду  “Certina  співпрацює з спортсменами в різних галузях, моделі годинників бренду  “Certina широко використовуються у всіх стихіях, чи то глибини океану , чи то  найвищі точки гір нашої планети з екстремальними умовами експлуатації, тому і було розпочато виробництво високоміцних годинників Certina   , з посиленим корпусом та подвійним склом.

            Годиннички компанії Certina- побувати на найвищій точці землі , на горі Еверест, та спускались на дно океану і піднімалася на поверхню в рамках військового проекту США. В модельному ряді годинників Certina   є модель, яка витримує занурення на 1000 метрів! А з середини минулого століття активно бере участь в якості спонсора в різних видах авто гонок, від ралі до Формули-1.

       Годинники бренду  “Certina” виготовляються з титану,сталі та кераміки. Корпуси з титанового сплаву є над легкі , не викликають алергію і мають стильний колір.
 Сталь - класика, дуже високо якості, не схильна до корозії та не стираються. Кераміка має приємну на дотик і перламутрову на вигляд текстуру. 
Дуже висока міцність кераміки не змусить хвилюватися за  безпеку вашого аксесуару, адже її навіть подряпати дуже складно. А для захисту циферблата використовується тільки сапфірове скло,
 яке має найвищі характеристики міцності серед усіх матеріалів, використовуваних для годинників.