Купити жіночий механічний годинник Чайка, годинник жіночий Чайка в інтернет-магазині Lux-Time


Сортувати:

В стародавньому місті Угліч ще у 1950 розі були запущені у масове виробництво годинники “Чайка”. На початку вони були оснащені деталями з президентського заводу, а згодом було налагоджено виготовлення власних комплектуючих. З самого початку було задумано випуск якісних і недорогих годинників, а згодом почали випускати годинники з золота. Після того як Радянський Союз розвалився на підприємстві були складні часи та навіть на деякий час було змушений притишити роботу заводу. Однак У 2009 році на базі його виробничих потужностей виникла компанія з виготовлення ювелірних годинників.

У годинників “Чайка” є велика кількість переваг над іншими годинниками. Класичним елегантним дизайном Ульчського заводу, який ніколи не виходить з моди, приємно здивує вас низка ціна на виріб у порівнянні з іншими вітчизняними годинниками. Всі годинники “Чайка” виготовлені в компанії володіють точним ходом, невибагливістю при його обслуговувані , надійністю і довговічністю. Асортимент годинників дивовижний , там можна знайти як сучасні кварцові годинники “Чайка”, так і традиційні механічні моделі з ручним заводом механізму. При обробці корпусів та браслетів використовують техніку карбування або художнього литва, крім того, вони збагачуються вставками з фіанітів. Компанія спеціалізується на розробці жіночих годинників, які виготовляються зі срібла 975 проби, а також з золотих сплавів (червоного і жовтого золота) 585 проби.

Є кілька колекцій годинників “Чайка”, такі як: «Злата», в якій елегантні моделі з овальним корпусом, залежно від варіанту оформлення вони можуть мати білий, золотистий або чорний циферблат, а також незвичайну цифрову розмітку; «Чайка» - ця колекція об'єднує годинники круглої форми, оформлені в традиційному дизайні, також в цю колекцію входять скромні каблучки, однак у деяких моделей корпус прикрашений литими деталями або фіанітами; «Ніжність» - в цій серії представлені менш делікатні варіанти годинників “Чайка” з різноманітними прикрасами, у виконанні круглих або овальних корпусів.