Jordan Kerr


Сортувати:

Марка годинник JORDAN KERR розроблена в Польщі. Це є досить молода марка годинників, але не зважаючи на це вони досягли великої популярності у всьому світі. Годинники JORDAN KERR практичні, дизайнерські, солідні та вражають своєю елегантністю. Для компанії виробника годинників JORDAN KERR є важливо всі аспекти виробництва годинника. Надаючи перевагу цій марці годинників, покупець отримує якісну річ за доступною ціною. Також варто звернути увагу на оригінальність годинників, який дозволяє Вам доповнити ваш образ та насолоджуватись їх оригінальністю та якістю.

Весь модельний ряд годинників JORDAN KERR оснащена якісними, точними японськими механізмами MIYOTA, який забезпечує довготривалу роботу годинника. За технологією HQ PLATING IPG виготовляються стальні корпуси, таким чином корпус та браслет годинника стає анти алергенним для вас. Також є моделі з пластмасовими корпусами та браслетами. Відповідно до цього приділяється велика увага до виробництва ремінців. Скло використовують мінеральне, воно відіграє велику роль у годиннику. Призначення скла у годиннику захищати циферблат та стрілки вашого аксесуару. Мінеральне скло є надміцним до ударів та подряпин.

Жіночі моделі годинників JORDAN KERR прекрасно доповнюють Ваш образ та надають Вам жіночності. У свою чергу чоловічі моделі годинників JORDAN KERR надають впевненості та досконалості вашому образу.