Луч


Сортувати:

Єдиний завод в Білорусії який розташований у Мінську розпочав свою кропітку працю в 1953 році, вже у 1956 році випустили першу колекцію годинників марки “Луч” та майже одразу стали одними з найпопулярніших. На заводі виробника випускали не лише годинники “Луч”, але й “Заря” та “Вимпел”. В ті роки вироблялись виключно механічні годинники, а на сьогоднішній день у виробництво запущені також і кварцеві годинники на базі японських механізмів “ Miyota ”.

Сьогодні ВАТ “ Мінський годинниковий завод ” займається виготовленням годинникового скла для наручних годинників сферичної, круглої форми з сапфіра, та не залишає на цьому свої розробки і продовжує дослідження над створенням скла з сапфіра різноманітної форми. Підприємство забезпечує роботою понад 700 працівників. Вони постійно поновлюють обладнання та технології виробництва. З початку 2013 року, кропіткою працею працівників завод було запущено виробництво за технологією алмазоподібна - вуглецевим покриттям годинників. Така технологія покриття використовується в практиці вже протягом більш як 20 років, така ж технологія використовується і для виготовлення внутрішніх клапанів авіації й Формули-1.

Швейцарська годинникова компанія “ Franck Muller International ” стала у 2010 році інвестором ВАТ “ Мінський годинниковий завод ”, уклавши договір про інвестування з Республікою Білорусь. На сьогоднішній день вправні руки майстрів виробляють приблизно 150- 180 тисяч годинників, пропонуючи кварцеві та механічні годинники з понад 1700 моделей. За таку довгу працю компанія ВАТ «Мінський годинниковий завод» налагоджено експортує свою продукцію в чотири країни світу.