Брендові годинники марки “Мактайм” розпочала свою подорож з зовсім не далекому 1996 році у Росії. Хоч ця компанія виробника годинників зовсім молода та не досвідчена, вона зуміла набути великої популярності за рахунок випуску елегантних ті ексклюзивних моделей, не схожих ні на кого іншого.

Компанія годинникової марки “Мактайм” виникла в наслідок об'єднання провідних Російських годинникових заводів таких як “Полет” , “Слава”, а також Пензенської “Заря”. На світовому ринку ювелірних годинників в даний час існують кілька відомих компаній, одною із най популярніших з цих компаній є “Мактайм” на виробництві якого налагоджений розробка чоловічих та жіночих моделей, зроблених з дорогоцінних металів та оздоблено дорогоцінними камінням. Завод “Мактайм” спеціалізується не тільки на ювелірних годинниках, але й в їхніх колекціях існують творіння зі стальними корпусами та з моделі на корпуси яких нанесено покриття титану та позолоти. Годинники “Мактайм” оснащені кварцовими японськими механізмами “Miyota” та оригінальними російськими механічними механізмами. На шкіряних ремінцях різної кольорової гамми.

В розробці дизайну годинників закладались класичні моделі, сучасні хронометри, елегантні золоті моделі. Які будуть підкреслювати успішність у вашому бізнесі, популярність серед жінок та надійність у буденному житті. Власникам таких годинників на дадуть мужності та впевненості у ваших кроках до майбутнього.