Годинники «Молнія»


Сортувати:

У 1947 року на підставі розпорядження Ради Міністрів СРСР Челябінський годинниковий завод почав випуск годинників під назвою «Молнія».  Під маркою «Молнія» випускались наручні , настінні а також кишенькові годинники які слали самими популярними моделями цієї марки. Приблизно 80% робот зі складання та оформлення кишенькового годинника робиться вручну. Оформлялись кишенькові годинники «Молнія» на тему природи, історії , а також військової тематики.

 Годинники під назвою «Marathon»  виготовлялись для експорту у США та Канади.

Ще було розроблено лінійку кишенькових годинників «Молнія» випущено спеціально для гірників, для людей які мали вади зору та працюючих на залізниці.
На цьому виробництово не зупинилось та створили годинники «Молнія» , які встановлювались у танках, підводних човнах і навіть космічних кораблях. Нажаль у  жовтні 2007 року завод «Молнія» припинив виробництво годинників.
 У 2015 році відновилося виробництво кишенькових годинників «Молнія»  на китайських механізмах 2650S. Також відновилось виробляються і наручних годинників з кварцовим японським механізмом Miyota .