Pierre Lannier


Сортувати:
Годинники бренду Pierre Lannier - це посланці елегантною французької моди.
 
 
У годиннику Pierre Lannier використовується переважно швейцарський кварцовий механізм RONDA. Оригінальні кольорові циферблати з чотирма розподілами або без поділів, красиві моделі з кольоровими вставками, ціла гама фарб ремінців - прекрасний подарунок для модниць, які прагнуть до гармонії між годинами і одягом. Деякі серії жіночих моделей рясно прикрашені камінням (цирконій). Цікаво відзначити, що при оформленні циферблатів жіночого годинника дизайнери Pierre Lannier дуже незвично використовують натуральний перламутр.
 
Наявність написи REGISTERED MODEL на задній кришці годинника Pierre Lannier свідчить про те, що дизайн даної моделі зареєстрований і є власністю компанії.
Особлива увага приділяється питанню водозахисту годинників Pierre Lannier. Все дуже просто - якщо зазначений рівень водозахисту 3 атм або більше, це означає, що годинник індивідуально протестовані і, відповідно до наведеної нижче таблиці, ви можете визначити, на що розраховані Ваші годинник Pierre Lannier. Тобто, при захисті в 3 атм або 5 атм ви, зовсім не турбуючись, можете приймати душ або плавати на поверхні водойми.
 
До всього вищепереліченого можна додати також таку важливу в нинішній час деталь, як наявність стильної і оригінальної упаковки для годинників Pierre Lannier. Чудові і прекрасно запаковані годинники Pierre Lannier послужать незабутнім подарунком до корпоративного ювілею або до свята.