Pierre Ricaud


Сортувати:

Всі моделі бренду Pierre Ricaud - прості, практичні і надійні. Відомий годинниковий бренд Pierre Ricaud незважаючи на те, що марка молода, вона активно розвивається і завойовує нові ринки збуту. Годинники  від бренду П'єр Ріко створені для переконаних прихильників класичного стилю. Як би не змінювалися модні тенденції, класичний стиль залишається актуальним і доречним завжди.. Класичний та сьогоднішній молодіжний стильгодинників підходить абсолютно всім і довершує Ваш стиль практично для будь-якого приводу. Елегантна, проста і практична класика годиників Pierre Ricaud - це мінімум деталей і максимум шику.

Чоловіча лінія Pierre Ricaud відрізняється строгістю дизайну і мінімалізмом німецького стилю. Жіноча серія представлена ​​моделями з романтичним і елегантним дизайном. В Годинники Pierre Ricaud розроблені в  класичному стилі, спортивні хронографи з додатковими функціями, а також серія дизайнерських годинників.

Основна якість виробництва годинників Pierre Ricaud - це висока якість корпусів виготовлені з високоякісної сталі, титану та кераміки, більшості моделей мають PVD-покриття  та оснащені японськими механізмами Miyota.Ремінці- можуть використовуватись виключно з натуральної шкіри , каучуку.

Висока якість і елегантний класичний дизайн в поєднанні з доступною ціною - запорука успіху в розвитку молодого німецького бренду.