м. Львів, вул. Куліша 4
пн-пт 10:00 - 18:00 | сб 10:00 - 18:00

Польот


Сортувати:
Новинка

Виробник: Росія, Механізм: механічні, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: шкіра, Гарантія: 12 міс.,

2 500 грн.

Польот 00095

2 500 грн

    Початок створення російських годинників хронометрів “Полет” лежить в далекому 1930 році. Ці витвори мистецтва були створені для президентів та  офіцерів, космонавтів та полярників. Годинники “Полет” створив “Перший московський годинниковий завод”.

    “Штурманськіє” таку назву мала перша колекція годинників які були випущені вже у 1930 році, та виготовлялись виключно з деталей власного виробництва. Модель цього годинника мала честь відправитись в космос з самим Юрієм Гагаріним та разом повернутись на Землю з великим успіхом. З цього самого дня годинники отримали назву “Полет”. З кожним роком моделей годинників, колекцій ставало все більше і більше. Кропітка праця майстрів приносила плоди, їхньої праці “Торговому Дому “Полет” який займається виробництвом годинників. Колекція “Русское Время” – це моделі класичних годинників з досить простим циферблатом та шкіряним ремінцем або сталевим браслетом. Президент – статусні та успішні ось що можна сказати про цю колекцію, це прекрасний подарунок для майбутніх партнерів.Напис “Президент” та російська символіка це особливість цієї колекції.

    Кишеньковий годинник – на сьогодні ці моделі не популярні, але не зважаючи на це, це особливо престижна колекція годинників хронометрів. Charm – особливо елегантні моделі годинників, вони підкреслюють чарівність та жіночність прекрасної половини людства. Виконані в кольорових композиціях з вставками з дорогоцінних камнів. Pilot Time – екстравагантні моделі годинників хронометрів, чудово підходять діловій людині яка підкорює цей світ.

    Ranger – ексклюзивний дизайн, індивідуальний циферблат та сміливі кольорові рішення, це все про жіночі годинники Ranger Ladies. Декор поєднує накладні елементи та фібро карбоном.