м. Львів, вул. Куліша 4
пн-пт 08:00 - 20:00 | сб 08:00 - 18:00

Ремонт годинників

Ремонт годинників у Львові

годинникова майстерня у Львові

Ремонт годинників у Львові, зроблений нашими майстрами, включає в себе наступні послуги: профілактика механізму, його чистка і змащування, заміна окремих деталей і вузлів, заміна вушок годинника, заміна скла і елементів живлення (батарейок), заміна ремінців до годинника і їх виготовлення.

  • - Годинникова майстерня знаходиться у центрі Львова (вул. Куліша 4);
  • - Пропонуємо повний перелік послуг з ремонту та обслуговування годинників;
  • - Лише оригінальні запчастини і комплектуючі.

Причиною поломки годинника можуть бути механічні пошкодження або знос окремих деталей. Виявити і усунути проблему, вам допоможуть кваліфіковані майстри нашої майстерні.

Годинникова майстерня пропонує

Фахівці нашої годинникової майстерні візьмуться за ремонт годинників будь-якого виду: електронних, механічних, настінних та інших. Якщо годинник потребують реставрації, то буде потрібно більш тривалий термін для відновлення.  Майстерня з ремонту годинників спеціалізується як на дрібному ремонті, так і на загальному. До дрібного відносяться: заміна заводної головки, ремонт циферблата, заміна скла, ремонт або заміна браслета, ремонт або заміна пружини. Загальний огляд і ремонт годинників у Львові, має на увазі: повне розбирання самого годинника, чистку, регулювання і змащення годинникового механізму.

Основні несправності і діагностика

Здійснюючи ремонт годинників у Львові, майстер відкриває нижню кришку корпусу і розглядає детальний зовнішній вид механізму, щоб з'ясувати саму структуру годинника і розташування деталей. Для здійснення ремонту годинників використовуються необхідні інструменти: лупа, голка, щітки, кусачки, штангенциркуль, пінцети, знімачі для кришок годин, спеціальні мініатюрні викрутки. Найбільш часто зустрічаються несправності - відставання годинника, зупинка, «хрускіт» при заводі, туге просування колеса, поспіх годинника, вимагають кваліфікованої діагностики. Принцип дії годинникового механізму і його основних вузлів досить складний і проблематичний, тому потребує суто професійного втручанні. У годинниковій майстерні «Годинники», які роблять ремонт годинників у Львові, досвідчені майстри допоможуть вам виявити і усунути будь-яку несправність вашого годинника.

Профілактика

Не варто нехтувати регулярним, плановим оглядом ваших годинників. Профілактику механізму рекомендується проводити раз на два роки. Крім природного зносу деталей механізму, з часом відбувається його забруднення і окислення (хімічна зміна). І механічні та хімічні процеси однаково шкідливі для годинникового ходу. Якщо своєчасно не усувати ці причини, зростає ризик серйозної поломки годинника. Ремонт годинників у Львові включає також і профілактику механізму. Щоб ваш годинники справно служили вам довгі роки, не буде зайвим скористатися цією послугою, своєчасно виявити ваду, перевірити точність, замінити мастило, замінити прокладку для забезпечення герметичності корпусу годинника. Крім цього дотримуйтесь нескладних правил: оберігайте свій годинник від вібраційних навантажень і ударів, наприклад під впливом магнітного поля і статичної електрики на них, оберігайте годинник від проникнення вологи в середину. При виникненні будь-якого відхилення в роботі ваших годиників, звертайтеся в годинникову майстерню, які зроблять профілактику і якісний ремонт годинників у Львові.

Ремонт механічних годинників у майстерні годинників