Romanson


Сортувати:

Годинникова компанія "Romanson" була засновано у 1988 році та отримала назву в честь промислового міста “Романсхорн” .Розпочавши свій розвиток з швейцарським натхненням, та невдовзі заполонила більш як 70 країн світу і продовжує підкорювати світ своїми чудовими колекціями де відображається оптимальне співвідношення ціни і швейцарської якості. Марка годинників "Romanson" також користується великим попитом і на Українських ринках.

Всі зусилля компанії які були вкладені не марними, випуск елегантних, сучасних моделей годинників "Romanson" призвели до мільйонного продажу годинників на рік. Великі частина експорту годинників "Romanson"  поглинає  Західна Європа, Близький Схід та Корея. Українські споживачі добре знайомі з швейцарською компанією "Romanson", надають перевагу їхній водночас елегантності та простоті дизайну.

Велику увагу приділяється при розробці якості та дизайну годинників, а також відіграє велика роль романтична назва годинника "Romanson" це і  забезпечує успіх  годинника  в Україні, та в багатьох країнах світу. Відомий Європейський дизайнер Вольфганг Джонссон розробляв дизайн годинників та створював модельний ряд унікальних годинників, цим "Romanson" не поступається дизайном від провідних світових фірм, визнаних законодавців моди в світі годинників.

Основною категорією годинників є розробка жіночих годинників для прекрасної половини людства, модельний ряд широкий та різноманітний. Компанія докладає максимум зусиль щоб створювати ексклюзив для всіх шанувальників. Надтонкий корпус, надтонку алмазоподібне скло та корпус з рожевого золота це все завдяки важкої праці майстрів та дизайнерів, та на цьому вони не зупиняються.