Seiko


Сортувати:

Заснована компанія “Seiko” у 1881 році в Японії. І до сьогоднішніх днів збереглась якість, точність, унікальний дизайн, досконалість та надійність виготовлення годинників. Це привело компанію бренду “Seiko” до шаленого успіху на ринках по всьому світі, та має честь бути офіційним хронометристам різних професійних спортивних змагань. Бренд “Seiko” вже більш як століття є синонімом високотехнологічної компанії виробника в світі. Одні з перших серій годинників “Seiko” стали кварцеві моделі, кварцеві хронометри та моделі класу кінетик.

“Seiko” - це надійність та унікальність. Девіз компанії виробника “Seiko” говорить таке: "Ні твій одяг, ні твоя машина, ні твій почерк не розкажуть про тебе більше, ніж твій годинник". Люди які обирають годинники “Seiko” вони впевнені в якості та прекрасному дизайні який підкреслює вашу індивідуальність. Сьогодні випускаються сучасні моделі колекцій наручних годинників Sportura, Premier, Arctura, Rivoli, Vivace, Velatura відрізняються своїм стилем та функціональністю. Ці колекції годинників зосереджені на людей різного способу життя і захоплень. Широкий вибір спортивних колекцій чоловічих годинників для активного способу буденного життя та відпочинку, як на суші так і підводою, вони оснащені протиударними й водозахисними властивостями. Також є великий вибір класичних моделей які підкреслять ваш діловий стиль одягу. Колекції елегантних моделей жіночих годинників “Seiko”, які мають стильний та оригінальний дизайн, не залишать байдужою жодну представницю прекрасної половини людства, які допоможуть створити свій індивідуальний і неповторний стиль. Жіночі моделі годинників “Seiko” оснащені японською якістю та оздоблені дорогоцінними та напівдорогоцінними камінцями.

Велика кількість колекцій годинників “Seiko” мають свій індивідуальний дизайн та неповторний логотип. Високотехнологічні годинники які оснащені надійними японськими годинниками які гарантують Вам надточну роботу годинника протягом всього термін його експлуатації. Компанія “Seiko” перша у світі зробила годинники які само заряджаються на основі технології механізму “Kinetic” та є одними із творців перших у світі кварцевих годинників.  Годинники Seiko оснащені багатьма додатковими функціями, такими як: барометр, хронометр, секундомір, альтиметр, термометр, календар, глибиномір та багато інших виконує функцій. Японська компанія “Seiko” є лідером у промисловості з виготовлення годинників. Годинники Seiko користуються величезною популярністю у всьому світі.