Seiko


Сортувати:

Виробник: Японія, Механізм: з автопідзаводом, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: нейлон, Гарантія: 12 міс.,

6 299 грн.

SEIKO SNZG15K1

6 299 грн

Виробник: Японія, Механізм: кварцеві, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: нержавіюча сталь, Гарантія: 12 міс.,

4 799 грн.

SEIKO SSB313P1

4 799 грн

Виробник: Японія, Механізм: кварцеві, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: сталь, Гарантія: 12 міс.,

6 999 грн.

SEIKO SFQ811P1

6 999 грн

Виробник: Японія, Механізм: з автопідзаводом, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: шкіра, Гарантія: 12 міс.,

6 499 грн.

SEIKO SRP705K1

6 499 грн

Виробник: Японія, Механізм: з автопідзаводом, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: сталь, Гарантія: 12 міс.,

7 199 грн.

SEIKO SKA719P1

7 199 грн

Виробник: Японія, Механізм: кварцеві, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: сталь, Гарантія: 12 міс.,

5 599 грн.

SEIKO SKS557P1

5 599 грн

Виробник: Японія, Механізм: кварцеві, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: сталь, Гарантія: 12 міс.,

5 099 грн.

SEIKO SKS544P1

5 099 грн

Виробник: Японія, Механізм: кварцеві, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: шкіра, Гарантія: 12 міс.,

4 150 грн.

SEIKO SGM13

4 150 грн

Виробник: Японія, Механізм: кварцеві, Скло: мінеральне, Ремінець | браслет: шкіра, Гарантія: 12 міс.,

3 300 грн.

SEIKO SUR213P1

3 300 грн

    Заснована компанія “Seiko” у 1881 році в Японії. І до сьогоднішніх днів збереглась якість, точність, унікальний дизайн, досконалість та надійність виготовлення годинників. Це привело компанію бренду “Seiko” до шаленого успіху на ринках по всьому світі, та має честь бути офіційним хронометристам різних професійних спортивних змагань. Бренд “Seiko” вже більш як століття є синонімом високотехнологічної компанії виробника в світі. Одні з перших серій годинників “Seiko” стали кварцеві моделі, кварцеві хронометри та моделі класу кінетик.

    “Seiko” - це надійність та унікальність. Девіз компанії виробника “Seiko” говорить таке: "Ні твій одяг, ні твоя машина, ні твій почерк не розкажуть про тебе більше, ніж твій годинник". Люди які обирають годинники “Seiko” вони впевнені в якості та прекрасному дизайні який підкреслює вашу індивідуальність. Сьогодні випускаються сучасні моделі колекцій наручних годинників Sportura, Premier, Arctura, Rivoli, Vivace, Velatura відрізняються своїм стилем та функціональністю. Ці колекції годинників зосереджені на людей різного способу життя і захоплень. Широкий вибір спортивних колекцій чоловічих годинників для активного способу буденного життя та відпочинку, як на суші так і підводою, вони оснащені протиударними й водозахисними властивостями. Також є великий вибір класичних моделей які підкреслять ваш діловий стиль одягу. Колекції елегантних моделей жіночих годинників “Seiko”, які мають стильний та оригінальний дизайн, не залишать байдужою жодну представницю прекрасної половини людства, які допоможуть створити свій індивідуальний і неповторний стиль. Жіночі моделі годинників “Seiko” оснащені японською якістю та оздоблені дорогоцінними та напівдорогоцінними камінцями.

    Велика кількість колекцій годинників “Seiko” мають свій індивідуальний дизайн та неповторний логотип. Високотехнологічні годинники які оснащені надійними японськими годинниками які гарантують Вам надточну роботу годинника протягом всього термін його експлуатації. Компанія “Seiko” перша у світі зробила годинники які само заряджаються на основі технології механізму “Kinetic” та є одними із творців перших у світі кварцевих годинників.  Годинники Seiko оснащені багатьма додатковими функціями, такими як: барометр, хронометр, секундомір, альтиметр, термометр, календар, глибиномір та багато інших виконує функцій. Японська компанія “Seiko” є лідером у промисловості з виготовлення годинників. Годинники Seiko користуються величезною популярністю у всьому світі.