Swiss Military Hanowa


Сортувати:

Подружжя Hanowa Ханс Нуль та Елізабет заснували бренд Швейцарських годинників “Swiss Military Hanowa” далекому 1963 році. Перші колекції годинників “Swiss Military Hanowa” одразу ж вразили весь світ своєю надзвичайною формою та дизайном, ці хронометри були виготовлені у формі кліпс та кулонів. А то наступні колекції годинників були спортивного дизайну розроблені на при кінці 80-х років. З цього часу компанія впевнено набирає обертів у випуску Швейцарських годинників “Swiss Military Hanowa”.

Швейцарська Конфедерація офіційно підтримує розвиток компанії “Swiss Military Hanowa”, а цим не кожна швейцарська компанія може похвалитись. Колекції чоловічих та жіночих годинників вражають своїм широким асортиментом годинників існують моделі зі швейцарською якістю та з військової зовнішністю, але й класичними функціями. При виготовлені дизайнe годинників “Swiss Military Hanowa”, є багато чинників на які звертається велика увага, наприклад такі: при виготовлені корпусів використовуються різноманітні метали, але все ж таки більшість колекцій виготовляються зі стальними корпусами, також бувають хронометри з пластиковим корпусом та скловолокна, а також незабутні корпуси з карбону та іноді з покриттям антивідблиску. Більшість моделей “Swiss Military Hanowa” обладнані сапфіровим склом, та також можна знайти й більш дешевші моделі годинників з мінеральним склом.

Годинники “Swiss Military Hanowa” оснащені різноманітними функціями хронографа, світовим часом та навіть відображенням фази місяця. Захист від водонепроникності у швейцарських годинників “Swiss Military Hanowa” становлять від 30 до 200 м. Це ще раз підкреслює якість та надійність швейцарських годинників.